Pomysł na fajną reklame?

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
pinezka
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Re: Pomysł na fajną reklame?

Postautor: pinezka » wtorek, 10 listopada 2015, 10:49

Balony reklamowe brzmią bardzo fajnie. Ludzie na pewno zwrócą na nie uwagę.

Beatriks
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Beatriks » czwartek, 12 listopada 2015, 10:16

Masz na myśli taki bardzo duży balon? Jest to bardzo dobry pomysł, ale raczej tylko na imprezach masowych.

daga34
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: daga34 » środa, 18 listopada 2015, 11:29

Oprócz tak oczywistych rzeczy jak pozycjonowanie czy aktywność w mediach społecznościowych, warto zastanowić się nad dodatkowymi formami promocji np. nad marketingiem mobilny, który znacznie usprawnia komunikację z klientem. Za pośrednictwem wiadomości tekstowych można przekazać klientowi informacje o aktualnym statusie zamówienia. W ten sposób zwiększamy także lojalność do marki. Warto przetestować platformę, która została stworzona do takich działań, można to zrobić na .

momar
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: momar » środa, 25 listopada 2015, 13:35

może warto byłoby skorzystać z usług lokalnej Agencji Marketingowej, która pomoże w doborze odpowiedniej strategii oraz wszystko zrobi za Ciebie.
Dobra Agencja często ma zniżki czy to w drukarniach czy na portalach internetowych więc warto się rozejrzeć za tego typu usługami.

Beatriks
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Beatriks » czwartek, 26 listopada 2015, 10:19

Skorzystanie z usług agencji reklamowej to dobry, choć dość kosztowny pomysł. Póki nas na to nie stać postawiłabym duży nacisk na social media.

pinezka
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: pinezka » środa, 2 grudnia 2015, 10:30

Na pewno warto w tę reklamę mimo wszystko inwestować, bo bez niej zazwyczaj ciężko ruszyć.

-- środa, 2 grudnia 2015, 10:30 --

W przypadku niektórych działalności skorzystałabym także z . To dobry sposób na to, żeby zaprezentować swoim klientom produkt lub usługę i jest to fajna forma reklamy.

Beatriks
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Beatriks » środa, 2 grudnia 2015, 13:34

Wydaję mi się, że taka agencja reklamowa mogłaby nam zaprojektować całą identyfikację wizualną. Wtedy na pewno będzie to bardziej profesjonalne.

Lamka
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: Lamka » wtorek, 15 marca 2016, 21:47

Działanie w internecie to oczywiście konieczność w dzisiejszych czasach, ale nie ma co ograniczać się tylko do tej formy - moim osobistym zdaniem, bo jednak sporo osób reaguje na taką tradycyjną reklamę, sama się nad czymś takim zastanawiam. Nie wiem jednak jaka reklama do salonu urody będzie się nadawała, bo to jest jednak specyficzna branża, gdzie informacje jednak przenoszą głównie klienci i wieść niesie się z ust do ust. Kiedyś na tej stronie - przeczytałam o oklejeniu samochodu i powiem szczerze dziś wracam do tego pomysłu, bo nie wiem czy nie jest to jedna z lepszych rzeczy do mojego profilu działania - często dojeżdżam do klientek, często "kręcę" się po mieście więc jestem (będę) żywą reklamą salonu.

Bogusz
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Bogusz » czwartek, 31 marca 2016, 13:17

Oklejenie samochodu, najlepsza i najtańsza.

asia31
Przechodzień
Kontaktowanie:

hostessy na eventy

Postautor: asia31 » piątek, 30 grudnia 2016, 16:39

Gdy opracuje się całą strategię marketingową fajnym pomysłem jest też wyjście z nią bezpośrednio na ulice. Mam na myśli rozdawanie gadżetów, materiałów promocyjnych. Najlepiej wtedy zatrudnić profesjonalną agencję i hostessy na eventy. Ja znam tą http://papilioagency.com . Co o tym sądzicie?

Kmiso
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: Kmiso » poniedziałek, 2 stycznia 2017, 15:43

Ja uważam, że nie ma sensu wydawać majątku na reklamę. Czasem najtańsze pomysły są najlepsze.

tomekwolski
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: tomekwolski » wtorek, 7 lutego 2017, 14:54

Ja tam wszystkie rzeczy związane z reklamą graficzną zlecam tej firmie: http://studio-aj.pl/oferta
I mam wszystko z głowy, nad niczym nie muszę myśleć ;)

Kocik
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Kocik » środa, 15 lutego 2017, 12:04

jak dogadamy się z dobrym grafikiem to i reklama będzie fajna;-).

tomekwolski
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: tomekwolski » czwartek, 6 kwietnia 2017, 13:21

Dobrym dodatkiem są np. koperty firmowe: https://kopertafirmowa.pl/koperty
Sam zastanawiam się czy nie wysyłać faktur itd. w takich kopertach :)

Wiola
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: Wiola » piątek, 19 maja 2017, 16:04

wiesz reklama nie ma być fajna tylko skuteczna. najlepiej spróbować bo jednak ludzie korzystają z wyszukiwarek w poszukiwaniu informacji, więc można tak zadziałać by przybliżyć im naszą stronę.

pommikka
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: pommikka » piątek, 2 czerwca 2017, 13:47

Szukacie firmy z którą moglibyście podpisać długą umowę na zasadzie sklepów internetowych i sprzedaży w nich a co się z tym wiążę płatności internetowe i ich pełna obsługa ? Jeśli posiadacie dobry sklep internetowy w którym możecie połączyć przelewy online czy to w dzisiejszych czasach firma eService gwarantuje najwyższą jakość z możliwych !

lenna
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: lenna » czwartek, 19 października 2017, 10:07

Kilka pomysłów ode mnie

założenie fan page na facebooku
stworzenie ładnej strony internetowej
reklama adwords ( niemniej warto jest tutaj skorzystać z usług jakiejś firmy, która taką reklamę dobrze opracuje)
można ewentualnie przygotować jakieś porządne gadżety reklamowe. Przy mniejszych zakupach czy na konferencjach promocyjnych długopisy, notatniki czy kubeczki.
Dla wazniejszych kontrahentów mogą być to już porządne kosze prezentowe:
https://www.nobilia.pl/
Zobaczcie sobie jakie propozycje mają oni.

boddekk
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: boddekk » wtorek, 26 czerwca 2018, 14:24

Moim zdaniem trzeba korzystać z różnych form promocji, nawet jak działamy przede wszystkim w sieci. Na rynek wchodzi coraz więcej sklepów internetowych, konkurencja jest dość duża, także bez odpowiedniej promocji trudno będzie osiągnąć sukces. Podstawa to pozycjonowanie, czyli obecność w wynikach wyszukiwania na pierwszej stronie Google, trzeba też mieć na uwadze media społecznościowe, one są bardzo ważne i potrafią generować dużo zysków, jeżeli dobrze poprowadzimy nasze profile. Poczytajcie sobie na ten temat na stronie https://www.altemedia.pl ciekawa oferta i niezłe rezultaty, bardzo rzetelna firma na Polskim rynku.

daga34
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: daga34 » sobota, 7 lipca 2018, 17:50

Jeśli już mowa o prowadzeniu biznesu, to w jaki sposób pozyskiwać pracowników? Natknąłem się ostatnio na artykuł http://www.pracowici.pl/agencja-pracy-t ... acownikow/ mówiący o atutach zatrudniania pracowników z Ukrainy. Jak widać, zatrudnianie pracowników z Ukrainy może być niezwykle opłacalne (pracownicy ze wschodu są przede wszystkim dobrze wykształceni i pracowici).

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”