Sklep z bielizną "uświadomioną"

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
Brafitting
Przechodzień
Kontaktowanie:

Sklep z bielizną "uświadomioną"

Postautor: Brafitting » piątek, 12 lipca 2013, 10:38

Witam, czy w bochni można zakupić biustonosze, których obwody zaczynają się od 60 a miski nie kończą się na DD ? Czy słyszały Panie o Brafittingu i byłyby zainteresowane taką bielizną w pełnej rozmiarówce? Firmy np. Panache, Freya, Curvy Kate?
Dobrze dobrany biustonosz może zdziałać cuda. Proszę pooglądać kilka filmów na YouTube
Pozdrawiam

gasiorek
Przechodzień
Kontaktowanie:

Re: Sklep z bielizną "uświadomioną"

Postautor: gasiorek » sobota, 3 maja 2014, 03:16

Kupiłam niedawno w sklepie super biustonosz dokładnie pod sugestie brafiterki u której byłam na konsultacji. Mam spory biust i do tej pory mało co mi pasowało. Kupiłam tym razem biustonosz polskiej firmy Dalia, taki półsztywny. Z przyjemnością stwierdzam, że stałam się fanką Dalii, bo biustonosz: trzyma rozmiar, jest wykonany z bardzo dobrych jakościowo materiałów, ma mocne i dość szerokie boczki, które należycie trzymają cały ciężar. Ramiączka na swoim miejscu, nie uwierają. No i biust pod każdą bluzką wygląda doskonale.

Kocik
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Kocik » czwartek, 5 czerwca 2014, 09:20

Z własnego doświadczenia wiem, że wybór odpowiedniego biustonosza jest naprawdę trudnym zadaniem. Ja zwykle muszę spędzić sporo czasu w sklepie z , zanim znajdę coś odpowiedniego dla siebie. Zawsze korzystam z rad ekspedientki, która pomaga mi w dokonaniu wyboru.

kleszczyk
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: kleszczyk » sobota, 7 czerwca 2014, 09:39

Znalezienie dobrego biustonosza to wyzwanie. Sama chodzę do sklepów, w których wiem, że mogę liczyć na pomoc ekspedientki. Generalnie zauważyłam, że Polki nie przykładają wielkiej wagi do dobrej bielizny, podobno najczęściej noszą za małe biustonosze.

Martaska
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: Martaska » wtorek, 8 maja 2018, 17:42

Wiem o czym piszecie, ale to wcale nie jest takie proste jak się wydaje. Ja ze swojej strony jeśli chodzi o sklep z biustonoszami, mogę Wam polecić stronkę https://mywonderbra.pl/ ! Zakupiłam tam ponad pół roku temu biustonosz samonośny, który daje możliwość w pełni kontrolowania naszego biustu i teraz kiedy zrobiło się ciepło, a ja zaczęłam ubierać różne sukienki muszę stwierdzić, że był to strzał w dziesiątkę ! Z czystym sumieniem mogę Wam polecić zakupy na tej stronie, bo naprawdę warto to zrobić !

Tarantula
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: Tarantula » niedziela, 13 maja 2018, 21:25

Szczerze polecam właśnie takie rozwiązania, braffting to naprawdę dobre rozwiązanie

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”