Jak schudnąć po ciąży

Informacje przydatne Przyszłym i Młodym Rodzicom
samosia
Przechodzień

Jak schudnąć po ciąży

Postautor: samosia » wtorek, 9 lutego 2016, 09:47

Macie jakieś pomysły, jak zrzucić trochę tłuszczyku po ciąży? Próbowałam już diet i ćwiczeń, ale nic mi kompletnie nie dawały... Może jakieś zabiegi? Ale jakie? Znajoma bardzo chwaliła ostatnio kriolipolizę w Vici Clinic w Krakowie. Trochę mnie tym zaciekawiła, bo widziałam jej brzuch przed zabiegami i po zabiegach - naprawdę super efekt. Zanim jednak się zdecyduję, chętnie posłucham jeszcze innych opinii :)

Kocik
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Re: Jak schudnąć po ciąży

Postautor: Kocik » wtorek, 17 maja 2016, 13:35

Po prostu zadbaj o dietę i więcej się ruszaj.

szulc
Częsty gość
Kontaktowanie:

Postautor: szulc » wtorek, 17 maja 2016, 15:15

Mniej jeść i więcej aktywności fizycznej. To musi pomóc. Wszelkie zabiegi ... no cóż. Z tego co słyszałem, to potem w ciągu kilku miesięcy wraca się do poprzedniej wagi.

agniesia224
Przechodzień
Kontaktowanie:

Postautor: agniesia224 » wtorek, 14 lutego 2017, 14:44

Polecam zacząć chodzić na ćwiczenia dla kobiet w ciąży, często uczestniczą w nich także panie, które już urodziły. Zajęcia nie są mocno obciążające, pozwalają organizmowi przyzwyczaić się do wysiłku lub od niego nie odwyknąć jeżeli przed ciążą było się aktywnym. Ja chodziłam do Groszków - polecam serdecznie. Zabiegi polecam sobie jednak odpuścić, taka duża ingerencja w organizm może się źle skończyć.

Wróć do „Ciąża, poród i nasze dzieci”