Czy taka praca się opłaca?

Tutaj wrzucamy wątki nie pasujące do innych kategorii :)
olgiernuk79
Przechodzień
Kontaktowanie:

Czy taka praca się opłaca?

Postautor: olgiernuk79 » czwartek, 17 listopada 2016, 15:02

Dzień dobry. Chciałem się dowiedzieć czegoś więcej o tego rodzaju zatrudnienia w charakterze - opiekun osób starszych w Niemczech. Czytałem wiele o tym zawodzie na różnego rodzaju blogach i forach. Podobno opiekun osób starszych zatrudniony w Niemczech jest godziwie opłacanym zajęciem. Na różnego rodzaju forach udało mi się znaleźć nawet miesięczne zarobki. Internauci piszą, iż można zarobić od 1000 do 1800 Euro za miesiąc. Jest to niezła stawka, która by mi pasowała. Natomiast nie mam pojęcia, skąd tak duża rozpiętość wynagrodzeń. Czy to jest zależne od agencji zatrudnienia, z którą wyjadę w charakterze opiekuna osób starszych? Czy może są inne czynniki, które mają na to wpływają. Będę zobowiązany za komentarz osób, które pracują w tym zawodzie.

Bogusz
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Re: Czy taka praca się opłaca?

Postautor: Bogusz » poniedziałek, 21 listopada 2016, 12:37

W EURO zapłata to się na 100 procent opłaca.

dominikgala9
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: dominikgala9 » wtorek, 10 stycznia 2017, 23:05

Ja myślę, że nawet ten tysiąc się opłaca, może też rozpiętość zależy od tego, czy opłacasz swoje mieszkanie czy nie. W ogóle teraz takie usługi sie opłacają, moja żona myśli nad tym, by zostać dietetykiem w Krakowie, w tej firmie ponoć dobrze płacą:

Kocik
Stały bywalec
Kontaktowanie:

Postautor: Kocik » piątek, 13 stycznia 2017, 11:29

Wiele zależy też od tego czy ktoś się nadaje do takiej pracy. Trzeba mieć w sobie wiele empatii.

Wróć do „HydePark - Rozmaitości”