Academia Gorila Bochnia

Wszystko co związane ze sportem. Bocheńskie ligi piłki nożnej, siatkowej, ręcznej, ligi amatorskie.
marekbjj
Przechodzień
Posty: 15
Rejestracja: czwartek, 20 stycznia 2011, 17:50
Kontaktowanie:

Academia Gorila Bochnia

Postautor: marekbjj » wtorek, 6 listopada 2018, 22:06

Grappling Bochnia wstąpił do rodziny Academia Gorila.

Jedyna sekcja w Bochni w której można poćwiczyć Brazylijskie Jiu-Jitsu - dla tych co nie wiedzą, opiera się głównie na chwytach i jest bardzo skuteczne w realnej walce.

Nie daj się nabrać na marketing i zweryfikuj miejsce w którym chcesz ćwiczyć:
*nie każda sekcja posiada trenera, który posiada czarny pas (w Polsce jest ich tylko ponad 300) - w Bochni są aż i tylko dwa, które ćwiczą u nas.
http://www.grapplerinfo.pl/czarne-pasy/
* My startujemy na zawodach i zdobywamy medale na każdym stopniu zaawansowania - przypominam, że łatwo chwalić się workiem medali z podrzędnych zawodów lub na niskim szczeblu zaawansowania.
* Sprawdź czy na macie ćwiczą osoby na każdym stopniu zaawansowania.
* Organizujemy cyklicznie seminaria z czołowymi zawodnikami z Polski, jak również sami podnosimy nasze kwalifikacje poprzez udział w takowych w zaprzyjaźnionych klubach. Staramy się też wyjeżdżać na obozy z rodzimą i światową czołówką. Czy inni tez mogą się tym pochwalić?
* Radzimy również by sprawdzić jakie kwalifikacje i kompetencje ma instruktor do którego posyłasz swoje dziecko. My nie mamy z tym problemu...
* Oczywiście na treningach panuje miła i przyjazna atmosfera. Ćwiczący nie muszą się obawiać kogokolwiek podczas treningu...


Pierwszy trening nic nie kosztuje! Zapraszamy.

Zajęcia gdzie możesz przyjść w stroju sportowym (nie potrzebujesz żadnego kimona) odbywają się obecnie w poniedziałki i środy o 19:00 - sala na przeciwko Lidla na samej górze.

Dołącz do stada Gorila.

Wróć do „Sport i rekreacja”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości