Sport

 • Ręczna: Wysoka wygrana MOSiR

  Zespół MOSiR Bochnia pokonał w sobotę na własnym parkiecie drużynę MKKS Gloria Katowice różnicą aż 15 trafień. Najwięcej bramek dla gospodarzy rzucił Filip Pach (7), ale na listę strzelców bocheńskiego zespołu wpisało się w sumie aż 13 zawodników - wszyscy oprócz bramkarzy!

  więcej

 • Ręczna: Dziś u siebie z MKKS Gloria Katowice

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni serdecznie zaprasza na mecz II ligi piłki ręcznej mężczyzn MOSiR Bochnia & MKKS Gloria Katowice, który odbędzie się w najbliższą sobotę 29 października w Hali Widowiskowo-Sportowej im. W. Stawiarskiego przy ul. Ks. J. Poniatowskiego 32 w Bochni.

  więcej

 • Ręczna: Spadek Bochni na pozycję wicelidera

  W sobotę 22 października II-ligowy zespół szczypiornistów z Bochni rozegrał wyjazdowe spotkanie z Zawierciem. Tak jak podejrzewał trener bochnian Marcin Bożek, mecz okazał się ciężki. W 5. kolejce po raz pierwszy bochnianie zostali pokonani.

  więcej

 • Wygrana młodych szczypiornistów

  Drużyna MOSiR Bochnia wygrała z MTS Piast Skawina na inaugurację rozgrywek w małopolskiej lidze piłki ręcznej juniorów. W wyjazdowym meczu bochnianie pokonali gospodarzy różnicą aż 17 bramek.

  więcej

 • Judo: 7 medali w Pucharze Polski Młodzików w Zakopanem

  Tydzień po Mistrzostwach Polski Młodzików bocheńscy judocy potwierdzili swoją formę na Pucharze Polski Młodzików w Zakopanem. 16 października wystartowało 8 zawodników MOSiR Bochnia,, którzy zdobyli 7 medali: 4 złote i 3 srebrne.

  więcej

 • Ręczna: Juniorzy zremisowali z Tarnowem

  Niedzielne (16 października) spotkanie juniorów piłki ręcznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni przyniosło bocheńskiej drużynie remis. Tarnowianie okazali się równorzędnym przeciwnikiem.

  więcej

 • Wysoka wygrana młodzików z Czchowem

  W piątek podopieczni Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni rozegrali na stadionie im. dr. W. Krupy kolejny mecz w ramach I okręgowej ligi piłki nożnej. Tym razem gościli Piast Czchów.

  więcej

 • Ręczna: MOSiR pokonał Orła Przeworsk - zdjęcia

  W II lidze piłki ręcznej

  Zespół MOSiR Bochnia pokonał w sobotę na własnym parkiecie SPR Orzeł Przeworsk wygrywając różnicą aż 11 bramek. Najwięcej trafień w drużynie gospodarzy zaliczył Adrian Najuch (7).

  więcej

 • Ręczna: W sobotę MOSiR zagra u siebie

  W sobotę 15 października drużyna MOSiR Bochnia rozegra kolejne spotkanie w ramach II ligi piłki ręcznej mężczyzn. Przeciwnikiem będzie SPR Orzeł Przeworsk. Mecz rozpocznie się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Bochni o godz. 19:00.

  więcej

 • Burmistrz podpisał porozumienie z BKS. Będzie nowa nazwa - MBKS

  W piątek 7 października przed towarzyskim meczem z Wisłą Kraków doszło do podpisania porozumienia pomiędzy Miastem Bochnia a Bocheńskim Klubem Sportowym, w którym obie strony „wyrażają wolę wspólnego działania na rzecz rozwoju sportu młodzieżowego i piłki nożnej w Bochni, uznając przy tym, iż przez blisko 95 lat rozwój sportu młodzieżowego i amatorskiego, zwłaszcza piłki nożnej w Bochni związany był z działalnością i tradycją Stowarzyszenia i jego poprzedników prawnych”.

  więcej

 • Ręczna: Wyjazdowa wygrana MOSiR-u

  W środę 12 października drużyna II-ligowych szczypiornistów MOSiR Bochnia wygrała na wyjeździe z AZS UJK Kielce 29:20.

  więcej

 • Nożna: Wygrana młodzików z Wolanią

  We wtorek 11 października młodzicy MOSiR Bochnia wygrali u siebie z Wolanią Wola Rzędzińska 4:2. Zaległy mecz z września rozegrano w ramach tarnowskiej I ligi.

  więcej

 • X Ogólnopolskie Podziemne Zawody Strzeleckie - wyniki

  W miniony weekend przeprowadzono w Bochni X Ogólnopolskie Podziemne Zawody Strzeleckie, w których wzięło udział 157 zawodników z całej Polski. W sobotę strzelano w kopalni soli, a niedzielny finał zorganizowano w I Liceum Ogólnokształcącym.

  więcej

 • Historyczny sukces judoczek MOSiR Bochnia w Mistrzostwach Polski

  Dwa złote medale, jeden srebrny, 1. miejsce w klasyfikacji medalowej młodziczek, 1. miejsce w klasyfikacji medalowej młodziczek i młodzików - to rezultat startu bocheńskich zawodniczek w Mistrzostwach Polski Młodzików i Młodziczek w Opolu 8/9 października 2016.

  więcej

 • Trampkarze przegrali z Wisłą Kraków

  W niedzielę 9 października trampkarze MOSiR Bochnia gościli w ramach dziewiątej kolejki małopolskiej ligi TS Wisłę Kraków. Przegrali 0:4.

  więcej

 • Kosz: udany debiut w lidze karpackiej

  W sezonie 2016/17 juniorki Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni grają w dwóch ligach: karpackiej i małopolskiej. Niedzielnym zwycięskim meczem rozpoczęły pierwszą z nich.

  więcej

 • Piłka ręczna: juniorzy liderami ligi

  Szczypiorniści MOSiR Bochnia po czwartej wygranej nadal prowadzą w małopolskiej lidze piłki ręcznej juniorów. W niedzielę 9 października pokonali na wyjeździe Skrzyszów.

  więcej

 • BKS - Wisła Kraków na 95-lecie klubu z Bochni - zdjęcia

  W piątek 7 października na stadionie MOSiR Bochnia rozegrano towarzyski mecz z okazji jubileuszu 95-lecia istnienia Bocheńskiego Klubu Sportowego. Rywalem gospodarzy, była zaprzyjaźniona z klubem, występująca na co dzień w Ekstraklasie, Wisła Kraków.

  więcej

 • Strzelectwo: wysokie lokaty zawodników z Bochni. W weekend zawody w kopalni

  W dniach 23-25 września w Tarnowie przeprowadzono zawody strzeleckie pod nazwą Ogólnopolski Sprawdzian Umiejętności Strzeleckich, w których zawodnik „Promienia” Bochnia Mieczysław Kapcia zajął czwarte miejsce w strzelaniu z karabinka pneumatycznego.

  więcej

 • Ręczna: juniorzy młodsi zagrają z niemiecką drużyną

  Sekcja piłki ręcznej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni zaprasza kibiców na mecz juniorów młodszych, którzy w najbliższą środę 5 października gościć będą niemiecki zespół HSG Heidmark.

  więcej

 • Piłka nożna: wysoka wygrana młodzików

  W sobotę 1 października zawodnicy MOSiR Bochnia rozegrali na stadionie im. dr. W. Krupy przy ul. Parkowej mecz z Iskrą Tarnów pokonując wysoko gości 6:1.

  więcej

 • Turniej Piłki Ręcznej Młodzików - wyniki

  W niedzielę 2 października w Bochni zainaugurowano rozgrywki Małopolskiej Ligi Młodzików w Piłce Ręcznej. W ramach pierwszego turnieju bochnianie gościli PMOS Chrzanów.

  więcej

 • Ręczna: kolejne zwycięstwo juniorów

  W niedzielne popołudnie szczypiorniści MOSiR Bochnia rozegrali czwartą kolejkę w ramach Małopolskiej Ligi Juniorów. Tym razem było to spotkanie w Wiertmet Libuszą, z którą zwyciężyli 30:21.

  więcej

 • Ręczna: Drugie zwycięstwo MOSiR Bochnia

  Szczypiorniści Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni wygrali drugi mecz rozgrywek II ligi piłki ręcznej mężczyzn, który był jednocześnie pierwszym meczem granym w roli gospodarza. Pokonali AZS Politechnikę Świętokrzyską Kielce 25:24.

  więcej

 • Wisła Kraków zagra z BKS-em

  KRÓTKO

  W piątek 7 października na stadionie MOSiR przy ul. Parkowej rozegrany zostanie mecz towarzyski pomiędzy drużyną Bocheńskiego Klubu Sportowego, a Wisłą Kraków.

  więcej

 • Złoto na Warsaw Judo Open

  W miniony weekend 24-25 września zawodnicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni brali udział w renomowanym, międzynarodowym turnieju XVIII WARSAW JUDO OPEN Juniorów Młodszych i Młodzików.

  więcej

 • Sport w weekend: Co oprócz II ligi?

  Oprócz zapowiadanego już meczu II ligi piłki ręcznej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza również na inne imprezy sportowe, które odbędą się w najbliższy weekend w Bochni.

  więcej

 • Ręczna: W sobotę pierwszy mecz sezonu na własnym terenie

  Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bochni zaprasza na mecz piłki ręcznej mężczyzn o Mistrzostwo II Ligi, który zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 1 października. To pierwsze spotkanie drugoligowców w Bochni, a drugie z kolei w rundzie jesiennej.

  więcej

 • Wysokie wygrane młodych piłkarzy

  Piłkarze Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bochni wygrali ostatnio na stadionie przy ul. Parkowej z Unią Tarnów i Victorią Słomka.

  więcej

 • XII Bieg Kmitów w Wiśniczu - zdjęcia

  W sobotę 24 września na terenie Zamku w Wiśniczu odbył się XII Bieg Kmitów. Impreza została zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Wiśnicza w roku Jubileuszu 400-lecia lokacji miasta pod Honorowym Patronatem Burmistrza Nowego Wiśnicza.

  więcej

Najnowsze