Bochnianin na Facebook-u

Bochnianin.pl - internetowy serwis lokalny BochniaBochnianin.pl - Bochnia, miasto bochnia, bochnianin

malopolanin.pl Kontakt Forum
Strona główna Kultura MDK: Kolejne przedstawienia teatralne A A A
   

09 Stycznia 2013 10:45

MDK: Kolejne przedstawienia teatralne

'Pan Twardowski' oraz 'Złota Kaczka'

image/jpeg

Miejski Dom Kultury w Bochni oraz teatr ART-RE zapraszają na przedstawienia teatralne dla dzieci "Pan Twardowski" oraz "Złota Kaczka". Pierwszy występ zaplanowano na 16 stycznia (środa), a drugi na 21 stycznia (poniedziałek). Bilety do nabycia w MDK.

r e k l a m a

"Pan Twardowski"

Ciekawy wstęp do obcowania ze sztuką ("Pani Twardowska" Adama Mickiewicza). Przedstawienie oparte na powszechnie znanej legendzie krakowskiej, stanowiącej element naszej narodowej kultury. Podczas spektaklu widzowie będą mogli usłyszeć hejnał krakowski oraz obejrzeć tradycyjne stroje szlacheckie.       

Humorystycznie potraktowane perypetie tytułowego bohatera, któremu udaje się wyjść cało z opresji dzięki sprytowi i chęci niesienia pomocy innym.

Doskonała gra aktorska, kolorowa scenografia (w tle Zamek na Pieskowej Skale, Maczuga Herkulesa w Parku Ojcowskim) i barwne kostiumy gwarantują fantastyczną zabawę.

Czas trwania: 40 min. 16 stycznia (środa), godz. 9.00, duża sala kina Regis, wstęp: 5 zł.

"Złota Kaczka"

Jedna z mniej znanych legend warszawskich. W podziemiach pałacu Ostrogskich na Tamce pływa zaklęta w złotą kaczkę zła księżniczka. Każdemu, kto do niej przyjdzie obiecuje spełnić życzenie o bogactwie, ale śmiałek musi wykonać jedno zadanie ...

Czy warto za wszelką cenę dążyć do bogactwa i zaszczytów? Przecież nie wszystko można kupić? Czy rzeczywiście większą wartość ma to, co trudniej przychodzi i zdobyte jest dużym wysiłkiem? Spektakl uczy wrażliwości na potrzeby innych.

Czas trwania: 40 min. 21 stycznia (poniedziałek), godz. 10:00, duża sala kina Regis, wstęp: 5 zł.

Bilety do nabycia w sekretariacie MDK od poniedziałku do piątku, od 7.30 - 15.30.

[tim]


wyślij drukuj
r e k l a m a

Komentarze

Bochni@nin - wydawca portalu Bochnianin.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy zamieszczanych przez użytkowników. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

zx spektrum
77.65.XX.XX

2013-01-09 20:20:19

Zamek na Pieskowej Skale... Panie redaktorze, spójrz czasem do atlasu albo słownika, bo Pieskowa Skała to jest miejscowość i to brzmi tak jakby napisać zamek na Wiśniczu. A inicjatywa fajna, na pewno się wybiorę z córką

marcin
178.183.XX.XX

2013-01-10 08:57:01

zaprosić Golec oUrkiestre na dni Bochni


Napisz swój komentarz:

Twój komentarz ukaże się po zatwierdzeniu przez moderatora
r e k l a m a

Bochnianin.pl: Po ile reklama? Już od 39 zł reklama

r e k l a m a

Ostatnio na Forum


 
x