Bochnianin.pl - internetowy serwis lokalny BochniaBochnianin.pl - Bochnia, miasto bochnia, bochnianin

Strona główna Sport Ręczna: Wisła pewnie wygrała w Bochni A A A

06 Października 2012 19:26

Ręczna: Wisła pewnie wygrała w Bochni

W II lidze piłki ręcznej

Tylko przez 17 minut bochnianie toczyli wyrównany pojedynek z faworyzowaną Wisłą Sandomierz. MOSiR dzięki bardzo dobrej grze w obronie nawet prowadził dwoma oczkami, ale potem kontrolę nad wydarzeniami na boisku przejęli goście.

r e k l a m a

Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 22:16 dla gości, a w drugiej Wisła systematycznie powiększała swoją przewagę wygrywając ostatecznie 42:33.